  • Mfr # TFP001HZ15X030MR
  • Zoro # G304485494
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X030MR
Width
15"
Height
30"