  • Mfr # TFP001HZ15X060MR
  • Zoro # G604479568
Width
15"
Color
Pepper Red
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X060MR
Width
15"
Height
60"