  • Mfr # TFP001HZ15X076MR
  • Zoro # G804477531
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X076MR
Width
15"
Height
76"