  • Mfr # TFP001HZ18X037MR
  • Zoro # G504476742
Width
18"
Color
Pepper Red
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X037MR
Width
18"
Height
37"