  • Mfr # TFP001HZ18X049MR
  • Zoro # G904483388
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X049MR
Width
18"
Height
49"