  • Mfr # TFP001HZ12X060PT
  • Zoro # G804480470
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X060PT
Width
12"
Height
60"