  • Mfr # TFP001HZ12X080PT
  • Zoro # G504481166
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X080PT
Width
12"
Height
80"