  • Mfr # TFP001HZ18X026PT
  • Zoro # G204481763
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X026PT
Width
18"
Height
26"