  • Mfr # TFP001HZ18X060PT
  • Zoro # G604479094
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HZ18X060PT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
60"