  • Mfr # TFP001HZ18X062PT
  • Zoro # G704479895
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X062PT
Width
18"
Height
62"