  • Mfr # TFP001HZ15X062TB
  • Zoro # G304481014
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X062TB
Width
15"
Height
62"