  • Mfr # TFP001HZ12X079SG
  • Zoro # G204480414
Width
12"
Color
Seaglass
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X079SG
Width
12"
Height
79"