  • Mfr # TFP001HZ15X048SG
  • Zoro # G404484335
Width
15"
Color
Seaglass
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X048SG
Width
15"
Height
48"