  • Mfr # TFP001HZ15X054SG
  • Zoro # G604476291
Width
15"
Color
Seaglass
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X054SG
Width
15"
Height
54"