  • Mfr # TFP001HZ15X060SG
  • Zoro # G404479423
Width
15"
Color
Seaglass
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X060SG
Width
15"
Height
60"