  • Mfr # TFP001HZ15X064SG
  • Zoro # G804482320
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ15X064SG
Width
15"
Height
64"