  • Mfr # TFP001HZ18X046SG
  • Zoro # G504481982
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X046SG
Width
18"
Height
46"