  • Mfr # TFP001HZ18X057SG
  • Zoro # G804476923
Width
18"
Color
Seaglass
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X057SG
Width
18"
Height
57"