  • Mfr # TFP001HZ18X080SG
  • Zoro # G304479141
Width
18"
Color
Seaglass
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X080SG
Width
18"
Height
80"