  • Mfr # TFP001HZ12X040SM
  • Zoro # G104480576
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X040SM
Width
12"
Height
40"