  • Mfr # TFP001HZ12X049SM
  • Zoro # G704487647
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X049SM
Width
12"
Height
49"