  • Mfr # TFP001HZ15X025SM
  • Zoro # G804482160
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X025SM
Width
15"
Height
25"