  • Mfr # TFP001HZ15X030SM
  • Zoro # G004485589
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X030SM
Width
15"
Height
30"