  • Mfr # TFP001HZ15X050SM
  • Zoro # G804486779
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ15X050SM
Width
15"
Height
50"