  • Mfr # TFP001HZ15X066SM
  • Zoro # G104483843
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X066SM
Width
15"
Height
66"