  • Mfr # TFP001HZ18X054SM
  • Zoro # G804489589
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X054SM
Width
18"
Height
54"