  • Mfr # TFP001HZ18X032HB
  • Zoro # G104485717
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X032HB
Width
18"
Height
32"