  • Mfr # TFP001HZ12X080OB
  • Zoro # G404481303
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X080OB
Width
12"
Height
80"