  • Mfr # TFP001HZ15X042OB
  • Zoro # G704480822
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X042OB
Width
15"
Height
42"