  • Mfr # TFP001HZ12X080FG
  • Zoro # G504481005
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HZ12X080FG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
80"