  • Mfr # TFP001HZ18X059FG
  • Zoro # G204477971
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X059FG
Width
18"
Height
59"