  • Mfr # TFP001HZ12X025TU
  • Zoro # G904483067
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X025TU
Width
12"
Height
25"