  • Mfr # TFP001HZ12X058TU
  • Zoro # G604479551
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X058TU
Width
12"
Height
58"