  • Mfr # TFP001HZ12X071TU
  • Zoro # G904475710
Width
12"
Color
Turmeric
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X071TU
Width
12"
Height
71"