  • Mfr # TFP001HZ15X043TU
  • Zoro # G204481244
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ15X043TU
Width
15"
Height
43"