  • Mfr # TFP001HZ15X058TU
  • Zoro # G004478529
Width
15"
Color
Turmeric
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ15X058TU
Width
15"
Height
58"