  • Mfr # TFP001HZ18X029TU
  • Zoro # G404483833
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X029TU
Width
18"
Height
29"