  • Mfr # TFP001HZ18X039TU
  • Zoro # G004477997
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X039TU
Width
18"
Height
39"