  • Mfr # TFP001HZ18X069TU
  • Zoro # G604484715
Width
18"
Color
Turmeric
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X069TU
Width
18"
Height
69"