  • Mfr # TFP001HZ12X034UN
  • Zoro # G804476435
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X034UN
Width
12"
Height
34"