  • Mfr # TFP001HZ12X053UN
  • Zoro # G804476572
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X053UN
Width
12"
Height
53"