  • Mfr # TFP001HZ12X069UN
  • Zoro # G004487866
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X069UN
Width
12"
Height
69"