  • Mfr # TFP001HZ15X037UN
  • Zoro # G404477481
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X037UN
Width
15"
Height
37"