  • Mfr # TFP001HZ15X048UN
  • Zoro # G504484563
Width
15"
Color
Unfinished
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X048UN
Width
15"
Height
48"