  • Mfr # TFP001HZ15X054UN
  • Zoro # G204476134
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HZ15X054UN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
54"