  • Mfr # TFP001HZ18X051UN
  • Zoro # G904486525
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X051UN
Width
18"
Height
51"