  • Mfr # TFP001HZ12X051WH
  • Zoro # G104475763
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X051WH
Width
12"
Height
51"