  • Mfr # TFP001HZ15X066WH
  • Zoro # G104483720
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HZ15X066WH
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
66"