  • Mfr # TFP001HZ15X069WH
  • Zoro # G404486544
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X069WH
Width
15"
Height
69"