  • Mfr # TFP001HZ15X075WH
  • Zoro # G904477851
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ15X075WH
Width
15"
Height
75"